CF4024M00012T1521001 Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
CF4024M00012T1521001.pdf
Виробник: Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
Description: 3225 XTAL 24M 12PF RT 10PPM TC 1
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms
Frequency: 24 MHz
на замовлення 2707 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3225 XTAL 24M 12PF RT 10PPM TC 1, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms, Frequency: 24 MHz.
Інші пропозиції CF4024M00012T1521001
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CF4024M00012T1521001 Виробник : Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd. CF4024M00012T1521001.pdf Description: 3225 XTAL 24M 12PF RT 10PPM TC 1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 24 MHz