CF4032M00012T1521013
CF4032M00012T1521013 Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
JWT3225XTAL%20Spec.pdf
Виробник: Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
Description: 3225 XTAL 32M 12PF 10 20 -40/85
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms
Frequency: 32 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3225 XTAL 32M 12PF 10 20 -40/85, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms, Frequency: 32 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CF4032M00012T1521013 CF4032M00012T1521013 Виробник : Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd. JWT3225XTAL%20Spec.pdf Description: 3225 XTAL 32M 12PF 10 20 -40/85
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32 MHz