CF453215-1R0K
CF453215-1R0K Bourns Inc.
CF453215.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 1UH 450MA 500 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 500mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 100MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 450 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 450MA 500 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 500mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 100MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 450 mA.