Продукція > CVILUX USA > CF5004FD0R0-05-NH
CF5004FD0R0-05-NH
CF5004FD0R0-05-NH Cvilux USA
CF5002S.pdf
Виробник: Cvilux USA
Description: CONN FFC BOTTOM 4POS 0.5MM R/A
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 50V
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 4
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.057" (1.45mm)
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm
Part Status: Active
на замовлення 2945 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC BOTTOM 4POS 0.5MM R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF), Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 50V, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 4, Pitch: 0.020" (0.50mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.057" (1.45mm), Locking Feature: Rotary Lock, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Actuator Material: Thermoplastic, Halogen Free, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Thermoplastic, Halogen Free, Cable End Type: Straight, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Bottom, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CF5004FD0R0-05-NH CF5004FD0R0-05-NH Виробник : Cvilux USA CF5002S.pdf Description: CONN FFC BOTTOM 4POS 0.5MM R/A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 50V
Number of Positions: 4
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Termination: Solder
FFC, FCB Thickness: 0.30mm