Продукція > CVILUX USA > CF50091D0R0-10-NH
CF50091D0R0-10-NH
CF50091D0R0-10-NH Cvilux USA
CF5001S.pdf
Виробник: Cvilux USA
Description: CONN FFC FPC BOTTOM 9POS 1MM R/A
Features: Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 50V
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 9
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.057" (1.45mm)
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm
Part Status: Active
на замовлення 2989 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC BOTTOM 9POS 1MM R/A, Features: Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF), Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 50V, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 9, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.057" (1.45mm), Locking Feature: Rotary Lock, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Actuator Material: Thermoplastic, Halogen Free, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Thermoplastic, Halogen Free, Cable End Type: Straight, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Bottom, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CF50091D0R0-10-NH CF50091D0R0-10-NH Виробник : Cvilux USA CF5001S.pdf Description: CONN FFC FPC BOTTOM 9POS 1MM R/A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 50V
Number of Positions: 9
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Termination: Solder
FFC, FCB Thickness: 0.30mm