CFH350A22RJ
CFH350A22RJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773318&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 22 OHM 5% 330W
Power (Watts): 330W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Wire Leads
Features: Pulse Withstanding, IP65
Packaging: Bulk
Package / Case: Rectangular, Wire Leads
Size / Dimension: 4.331" L x 3.740" W (110.00mm x 95.00mm)
Composition: Wirewound
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 22 Ohms
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 22 OHM 5% 330W, Power (Watts): 330W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Features: Pulse Withstanding, IP65, Packaging: Bulk, Package / Case: Rectangular, Wire Leads, Size / Dimension: 4.331" L x 3.740" W (110.00mm x 95.00mm), Composition: Wirewound, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm), Part Status: Active, Resistance: 22 Ohms.
Інші пропозиції CFH350A22RJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CFH350A22RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_DS_1773318_B-725215.pdf Planar Resistors - Chassis Mount CFH 350 22R 5% 300MM LEADS