Продукція > DELEVAN > CFLF-175-95-285
CFLF-175-95-285
CFLF-175-95-285 Delevan
page121_122_cf.pdf
Виробник: Delevan
Description: FERRITE CORE 172 OHM SOLID 9.5MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Length: 1.122" (28.50mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 172Ohm @ 100MHz
Inner Dimension: 0.374" Dia (9.50mm)
Outer Dimension: 0.688" Dia (17.50mm)
на замовлення 3078 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 172 OHM SOLID 9.5MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Length: 1.122" (28.50mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 172Ohm @ 100MHz, Inner Dimension: 0.374" Dia (9.50mm), Outer Dimension: 0.688" Dia (17.50mm).