Продукція > CUI DEVICES > CFM-4020CF-275-306-20
CFM-4020CF-275-306-20
CFM-4020CF-275-306-20 CUI Devices
Виробник: CUI Devices
Description: FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 7500 RPM
Air Flow: 9.4 CFM (0.263m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.6dB(A)
Static Pressure: 0.250 in H2O (62.3 Pa)
Power (Watts): 1.92 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 7500 RPM, Air Flow: 9.4 CFM (0.263m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.6dB(A), Static Pressure: 0.250 in H2O (62.3 Pa), Power (Watts): 1.92 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CFM-4020CF-275-306-20 CFM-4020CF-275-306-20 Виробник : CUI Devices cfm_40cf-2821179.pdf DC Fans dc axial fan, 40 mm square, 20 mm, 24 Vdc, omniCOOL, 7500 RPM, 9.38 CFM, TS