Продукція > CUI DEVICES > CFM-8038B-240-449
CFM-8038B-240-449
CFM-8038B-240-449 CUI Devices
cfm_80b-2306465.pdf
Виробник: CUI Devices
DC Fans dc axial fan, 80 mm square, 38 mm, 21.6-26.4 Vdc, 5.04 W, 4000 RPM, 49.42 CFM, AR
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X37.6MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 49.4 CFM (1.38m³/min), Width: 37.60mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 45.0dB(A), Static Pressure: 0.370 in H2O (92.2 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 5.04 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CFM-8038B-240-449 CFM-8038B-240-449 Виробник : CUI Devices cfm-80b.pdf Description: FAN AXIAL 80X37.6MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 49.4 CFM (1.38m³/min)
Width: 37.60mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 45.0dB(A)
Static Pressure: 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 5.04 W
на замовлення 148 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
CFM-8038B-240-449 CFM-8038B-240-449 Виробник : Same Sky cfm-80b.pdf DC Fans dc axial fan, 80 mm square, 38 mm, 21.6-26.4 Vdc, 5.04 W, 4000 RPM, 49.42 CFM, AR