Продукція > MURATA > CFUKG455KF4X-R0
CFUKG455KF4X-R0 Murata
p05e.ashx
Виробник: Murata
Група товару: Кварцові та керамічні резонатори та генератори Од. вим: шт
Написати відгук
Description: CER FILTER 455KHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Chip, 3 PC Pads, Impedance: 1.5kOhm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 455kHz, Insertion Loss: 6dB, Bandwidth: 6 kHz.
Інші пропозиції CFUKG455KF4X-R0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CFUKG455KF4X-R0 CFUKG455KF4X-R0 Виробник : Murata Electronics p05e.ashx Description: CER FILTER 455KHZ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Chip, 3 PC Pads
Impedance: 1.5kOhm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 455kHz
Insertion Loss: 6dB
Bandwidth: 6 kHz
товару немає в наявності
CFUKG455KF4X-R0 CFUKG455KF4X-R0 Виробник : Murata Electronics CFUKG455KF4X-R0.pdf Signal Conditioning 455KHZ 4ELEM. CHIP FILTER MS3