CFUKG455KG1X-R0
CFUKG455KG1X-R0 Murata Electronics
p05e.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: FILTER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Chip, 3 PC Pads
Size / Dimension: 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm)
Impedance: 1.5kOhm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 455kHz
Insertion Loss: 6dB
Height (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Obsolete
Bandwidth: 4.5 kHz
Написати відгук
Description: FILTER, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Chip, 3 PC Pads, Size / Dimension: 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm), Impedance: 1.5kOhm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 455kHz, Insertion Loss: 6dB, Height (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Obsolete, Bandwidth: 4.5 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CFUKG455KG1X-R0 CFUKG455KG1X-R0 Виробник : Murata Electronics CFUKG455-1186180.pdf Signal Conditioning 455KHZ 4ELEM. CHIP