CFUMT6-38.855-F07IL02A
CFUMT6-38.855-F07IL02A Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Виробник: Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Description: MONO XTAL 38.855MHZ 4P 2DB TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.311" L x 0.130" W (7.90mm x 3.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Insertion Loss: 2dB
Ripple: 1dB
Impedance: 1.5 kOhms
Frequency - Center: 38.855 MHz
Bandwidth: 7.5 kHz
Number of Poles: 4
на замовлення 19800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MONO XTAL 38.855MHZ 4P 2DB TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.311" L x 0.130" W (7.90mm x 3.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Insertion Loss: 2dB, Ripple: 1dB, Impedance: 1.5 kOhms, Frequency - Center: 38.855 MHz, Bandwidth: 7.5 kHz, Number of Poles: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CFUMT6-38.855-F07IL02A CFUMT6-38.855-F07IL02A Виробник : Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd Description: MONO XTAL 38.855MHZ 4P 2DB TH
Packaging: Strip
Mounting Type: Through Hole
Insertion Loss: 2dB
Ripple: 1dB
Impedance: 1.5 kOhms
Frequency - Center: 38.855 MHz
Bandwidth: 7.5 kHz