CFWKA455KEFA-R0 Murata Electronics
p05e.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: FILTER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.453" L x 0.295" W (11.50mm x 7.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.453" L x 0.295" W (11.50mm x 7.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Height (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції CFWKA455KEFA-R0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CFWKA455KEFAR0 Виробник : Murata Electronics p50e-522732.pdf Signal Conditioning 455.0kHz 1500 Ohm