CFWLA455KBFA-B0
p05e.ashx
Код товару: 154693
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Індуктивності, дроселі > Фільтри SMD
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CFWLA455KBFA-B0 Виробник : Murata Electronics p05e.ashx Description: FILTER
Packaging: Bulk
Package / Case: Cube, 5 PC Pin
Size / Dimension: 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Impedance: 1.5kOhm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 455kHz
Insertion Loss: 4dB
Height (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Obsolete
Bandwidth: 15 kHz