CFWLA455KD1Y-B0
p05e.ashx
Код товару: 45800
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Кварцові резонатори, генератори, фільтри і т.п. > Резонатори і генератори
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CFWLA455KD1Y-B0 Виробник : Murata Electronics p05e.ashx Description: FILTER
Packaging: Bulk
Package / Case: Cube, 5 PC Pin
Size / Dimension: 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Impedance: 1.5kOhm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 455kHz
Insertion Loss: 8dB
Height (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Obsolete
Bandwidth: 10 kHz