CFWLA455KF1Y-B0 Murata Electronics
p05e.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: FILTER
Packaging: Bulk
Package / Case: Cube, 5 PC Pin
Size / Dimension: 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Impedance: 2kOhm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 455kHz
Insertion Loss: 10dB
Height (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Obsolete
Bandwidth: 6 kHz
Написати відгук
Description: FILTER, Packaging: Bulk, Package / Case: Cube, 5 PC Pin, Size / Dimension: 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm), Impedance: 2kOhm, Mounting Type: Through Hole, Frequency: 455kHz, Insertion Loss: 10dB, Height (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Obsolete, Bandwidth: 6 kHz.