Продукція > MURATA > CFWLA455KGFA-B0
CFWLA455KGFA-B0 Murata
CFWLA455KDFA.PDF
Виробник: Murata
Ceramic Filters Група товару: Кварцові та керамічні резонатори та генератори Од. вим: шт
Написати відгук
Description: FILTER, Packaging: Bulk, Package / Case: Cube, 5 PC Pin, Size / Dimension: 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm), Impedance: 2kOhm, Mounting Type: Through Hole, Frequency: 455kHz, Insertion Loss: 6dB, Height (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Obsolete, Bandwidth: 4.5 kHz.
Інші пропозиції CFWLA455KGFA-B0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CFWLA455KGFA-B0 Виробник : Murata Electronics p05e.ashx Description: FILTER
Packaging: Bulk
Package / Case: Cube, 5 PC Pin
Size / Dimension: 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Impedance: 2kOhm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 455kHz
Insertion Loss: 6dB
Height (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Obsolete
Bandwidth: 4.5 kHz