CFWLA455KHFAB0
Код товару: 125993
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
Написати відгук
Інші пропозиції CFWLA455KHFAB0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
CFWLA455KHFA-B0 Виробник : Murata Electronics p05e.ashx Description: FILTER
Packaging: Bulk
Package / Case: Cube, 5 PC Pin
Size / Dimension: 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Impedance: 2kOhm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 455kHz
Insertion Loss: 6dB
Height (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Obsolete
Bandwidth: 3 kHz
CFWLA455KHFAB0 CFWLA455KHFAB0 Виробник : Murata Electronics p50e-522732.pdf Signal Conditioning 455.0kHz 2000 Ohm