CFWLA455KJFA-B0
p05e.ashx
Код товару: 130808
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CFWLA455KJFA-B0 CFWLA455KJFA-B0 Виробник : Murata Electronics North America p05e.ashx Description: CERM FILTER 455 KHZ
на замовлення 88 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
CFWLA455KJFA-B0 Виробник : Murata MQF45.0-3000_02.pdf Керамічний фільтр вивідний, F = 0,455 кГц, Тексп, °C = -20...+80, Шир.смуги пр, Df, кГц = 7,5, Серія = CFW,... Група товару: П'єзоелектрики Корпус: DIP Од. вим: шт
кількість в упаковці: 300 шт
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
товару немає в наявності
CFWLA455KJFA-B0 CFWLA455KJFA-B0 Виробник : Murata Electronics CFWLA455KJFA_B0-794147.pdf Signal Conditioning 455Khz 2K OHM IMP