CG07040-24M NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
NX5032GA-24MHz-EXS00A-CG07040.pdf
Виробник: NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 70 Ohms
Frequency: 24 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 70 Ohms, Frequency: 24 MHz.
Інші пропозиції CG07040-24M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CG07040-24M Виробник : NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD) NX5032GA-24MHz-EXS00A-CG07040.pdf Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 24 MHz