Продукція > TDK CORPORATION > CGA1A2C0G1E2R2C030BA
CGA1A2C0G1E2R2C030BA
CGA1A2C0G1E2R2C030BA TDK Corporation
mlcc_automotive_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 2.2PF 25V C0G 0201
Tolerance: ±0.25pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 2.2 pF
на замовлення 1342 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2PF 25V C0G 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.25pF, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 2.2 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA1A2C0G1E2R2C030BA CGA1A2C0G1E2R2C030BA Виробник : TDK mlcc_automotive_general_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGA 0201 25V 2.2pF C0G 0.25pF AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
CGA1A2C0G1E2R2C030BA CGA1A2C0G1E2R2C030BA Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_general_en.pdf Description: CAP CER 2.2PF 25V C0G 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.25pF
Voltage - Rated: 25V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 2.2 pF