Продукція > TDK CORPORATION > CGA1A2C0G1H070D030BA
CGA1A2C0G1H070D030BA
CGA1A2C0G1H070D030BA TDK Corporation
mlcc_automotive_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 7PF 50V C0G 0201
Tolerance: ±0.5pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 7 pF
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 7PF 50V C0G 0201, Tolerance: ±0.5pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 7 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA1A2C0G1H070D030BA CGA1A2C0G1H070D030BA Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_general_en.pdf Description: CAP CER 7PF 50V C0G 0201
Tolerance: ±0.5pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 7 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
CGA1A2C0G1H070D030BA CGA1A2C0G1H070D030BA Виробник : TDK mlcc_automotive_general_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGA 0201 50V 7pF C0G 0.50pF AEC-Q200