Продукція > TDK CORPORATION > CGA1A2X7R1H331M030BA
CGA1A2X7R1H331M030BA
CGA1A2X7R1H331M030BA TDK Corporation
mlcc_automotive_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 330PF 50V X7R 0201
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 pF
на замовлення 1423 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 330PF 50V X7R 0201, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA1A2X7R1H331M030BA CGA1A2X7R1H331M030BA Виробник : TDK mlcc_automotive_general_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGA 0201 50V 330pF X7R 20% AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
CGA1A2X7R1H331M030BA CGA1A2X7R1H331M030BA Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_general_en.pdf Description: CAP CER 330PF 50V X7R 0201
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 330 pF