Продукція > TDK CORPORATION > CGA1A3X7T0E224M030BB
CGA1A3X7T0E224M030BB
CGA1A3X7T0E224M030BB TDK Corporation
mlccspec_automotive_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: AUTOMOTIVE GRADE,MLCC,0201,X7T,2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 2.5V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 0.22 µF
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: AUTOMOTIVE GRADE,MLCC,0201,X7T,2, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 2.5V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 0.22 µF.
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 2.5V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.22 µF