Продукція > TDK CORPORATION > CGA2B1C0G2A471J050BE
CGA2B1C0G2A471J050BE
CGA2B1C0G2A471J050BE TDK Corporation
mlcc_automotive_soft_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 pF
на замовлення 738 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA2B1C0G2A471J050BE CGA2B1C0G2A471J050BE Виробник : TDK mlcc_automotive_soft_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 100V 470pF 5% SOFT C0G AEC-Q200
на замовлення 20421 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
CGA2B1C0G2A471J050BE CGA2B1C0G2A471J050BE Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_soft_en.pdf Description: CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 100V
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 470 pF