Продукція > TDK CORPORATION > CGA2B1C0G2A821J050BC
CGA2B1C0G2A821J050BC
CGA2B1C0G2A821J050BC TDK Corporation
mlcc_automotive_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 820PF 100V C0G 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 820 pF
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 820PF 100V C0G 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 820 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA2B1C0G2A821J050BC CGA2B1C0G2A821J050BC Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 820PF 100V C0G 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 100V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 820 pF