Продукція > TDK CORPORATION > CGA2B1X7R1E473M050BC
CGA2B1X7R1E473M050BC
CGA2B1X7R1E473M050BC TDK Corporation
mlcc_automotive_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 25V X7R 0402
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.047UF 25V X7R 0402, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA2B1X7R1E473M050BC CGA2B1X7R1E473M050BC Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_general_en.pdf Description: CAP CER 0.047UF 25V X7R 0402
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
CGA2B1X7R1E473M050BC CGA2B1X7R1E473M050BC Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CGA2B1X7R1E473M050BC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.047uF 25volts X7R 20%