Продукція > TDK CORPORATION > CGA2B1X7R1V154M050BC
CGA2B1X7R1V154M050BC
CGA2B1X7R1V154M050BC TDK Corporation
mlcc_automotive_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.15UF 35V X7R 0402
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.15uF 35volts X7R 20% T=0.5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA2B1X7R1V154M050BC CGA2B1X7R1V154M050BC Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CGA2B1X7R1V154M050BC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.15uF 35volts X7R 20% T=0.5mm