Продукція > TDK CORPORATION > CGA2B1X7R1V224M050BC
CGA2B1X7R1V224M050BC
CGA2B1X7R1V224M050BC TDK Corporation
mlcc_automotive_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.22UF 35V X7R 0402
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGA 0402 35V 0.22uF X7R 20% AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA2B1X7R1V224M050BC CGA2B1X7R1V224M050BC Виробник : TDK mlcc_automotive_general_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGA 0402 35V 0.22uF X7R 20% AEC-Q200