Продукція > TDK CORPORATION > CGA2B1X7S1C474M050BC
CGA2B1X7S1C474M050BC
CGA2B1X7S1C474M050BC TDK Corporation
mlcc_automotive_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.47UF 16V X7S 0402
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.47uF 16volts X7S 20% T=0.5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA2B1X7S1C474M050BC CGA2B1X7S1C474M050BC Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CGA2B1X7S1C474M050BC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.47uF 16volts X7S 20% T=0.5mm