Продукція > TDK CORPORATION > CGA2B1X7S1C474M050BE
CGA2B1X7S1C474M050BE
CGA2B1X7S1C474M050BE TDK Corporation
mlcc_automotive_soft_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.47UF 16V X7S 0402
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.47uF 16volts X7S 20% Soft Term.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA2B1X7S1C474M050BE CGA2B1X7S1C474M050BE Виробник : TDK lcc_automotive_general_en-843974.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.47uF 16volts X7S 20% Soft Term