Продукція > TDK > CGA2B1X8R1E473M050BE
CGA2B1X8R1E473M050BE
CGA2B1X8R1E473M050BE TDK
mlcc_automotive_soft_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 0.047uF 25V X8R 20% Pad SMD 0402 Soft Termination 150°C T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 8685 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 870
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.047UF 25V X8R 0402, Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Capacitance: 0.047 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA2B1X8R1E473M050BE CGA2B1X8R1E473M050BE Виробник : TDK mlcc_automotive_soft_en.pdf Description: CAP CER 0.047UF 25V X8R 0402
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination, High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Capacitance: 0.047 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
CGA2B1X8R1E473M050BE CGA2B1X8R1E473M050BE Виробник : TDK lcc_automotive_general_en-843974.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 25V 47nF X8R 20% AEC-Q200
CGA2B1X8R1E473M050BE CGA2B1X8R1E473M050BE Виробник : TDK mlcc_automotive_soft_en.pdf Cap Ceramic 0.047uF 25V X8R 20% Pad SMD 0402 Soft Termination 150°C T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X8R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.047 µF