Продукція > TDK CORPORATION > CGA2B2C0G1H040C050BA
CGA2B2C0G1H040C050BA
CGA2B2C0G1H040C050BA TDK Corporation
mlcc_automotive_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 4PF 50V C0G 0402
Tolerance: ±0.25pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 4 pF
на замовлення 1390 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4PF 50V C0G 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.25pF, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 4 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA2B2C0G1H040C050BA CGA2B2C0G1H040C050BA Виробник : TDK mlcc_automotive_general_en.pdf Cap Ceramic 4pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0402 125°C T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 94
CGA2B2C0G1H040C050BA CGA2B2C0G1H040C050BA Виробник : TDK mlcc_automotive_general_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGA 0402 50V 4pF C0G 0.25pF AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 40
товару немає в наявності
CGA2B2C0G1H040C050BA CGA2B2C0G1H040C050BA Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_general_en.pdf Description: CAP CER 4PF 50V C0G 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.25pF
Voltage - Rated: 50V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 4 pF