Продукція > TDK > CGA2B2C0G1H060D050BD
CGA2B2C0G1H060D050BD
CGA2B2C0G1H060D050BD TDK
mlcc_automotive_epoxy_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT EPXY 0402 50V 6pF C0G 0.50pF AEC-Q200
на замовлення 8527 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 6PF 50V 0402 EPOXY, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.5pF, Features: Epoxy Mountable, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 6 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA2B2C0G1H060D050BD CGA2B2C0G1H060D050BD Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_epoxy_en.pdf Description: CAP CER 6PF 50V 0402 EPOXY
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.5pF
Features: Epoxy Mountable
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6 pF
на замовлення 522 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.5pF
Features: Epoxy Mountable
Voltage - Rated: 50V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 6 pF