Продукція > TDK CORPORATION > CGA2B2C0G1H070D050BD
CGA2B2C0G1H070D050BD
CGA2B2C0G1H070D050BD TDK Corporation
mlcc_automotive_epoxy_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 7PF 50V 0402 EPOXY
на замовлення 903 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT EPXY 0402 50V 7pF C0G 0.50pF AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA2B2C0G1H070D050BD CGA2B2C0G1H070D050BD Виробник : TDK mlcc_automotive_epoxy_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT EPXY 0402 50V 7pF C0G 0.50pF AEC-Q200
на замовлення 8230 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
CGA2B2C0G1H070D050BD CGA2B2C0G1H070D050BD Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_epoxy_en.pdf Description: CAP CER 7PF 50V 0402 EPOXY