Продукція > TDK CORPORATION > CGA2B2X8R1H152M050BD
CGA2B2X8R1H152M050BD
CGA2B2X8R1H152M050BD TDK Corporation
mlcc_automotive_epoxy_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1500PF 50V X8R 0402
на замовлення 24 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1500pF 50volts X8R 20% EPXY No solder.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA2B2X8R1H152M050BD CGA2B2X8R1H152M050BD Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_epoxy_en.pdf Description: CAP CER 1500PF 50V X8R 0402
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CGA2B2X8R1H152M050BD CGA2B2X8R1H152M050BD Виробник : TDK lcc_automotive_epoxy_en-520020.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1500pF 50volts X8R 20% EPXY No solder