Продукція > TDK > CGA2B2X8R1H472K050BD
CGA2B2X8R1H472K050BD
CGA2B2X8R1H472K050BD TDK
mlcc_automotive_epoxy_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT EPXY 0402 50V 4700pF X8R 10% AEC-Q200
на замовлення 810 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA2B2X8R1H472K050BD CGA2B2X8R1H472K050BD Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_epoxy_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 4700PF 50V 0402 EPOXY
на замовлення 4345 шт: