Продукція > TDK CORPORATION > CGA2B2X8R2A152K050BA
CGA2B2X8R2A152K050BA
CGA2B2X8R2A152K050BA TDK Corporation
print_pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1500PF 100V X8R 0402
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 1500 pF
на замовлення 5537 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 100V X8R 0402, Tolerance: ±10%, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 1500 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA2B2X8R2A152K050BA CGA2B2X8R2A152K050BA Виробник : TDK Corporation print_pdf Description: CAP CER 1500PF 100V X8R 0402
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X8R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1500 pF