Продукція > TDK CORPORATION > CGA2B2X8R2A681M050BE
CGA2B2X8R2A681M050BE
CGA2B2X8R2A681M050BE TDK Corporation
mlcc_automotive_soft_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 680PF 100V X8R 0402
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 680pF 100volts X8R 20% Soft Term.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA2B2X8R2A681M050BE CGA2B2X8R2A681M050BE Виробник : TDK lcc_automotive_general_en-843974.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 680pF 100volts X8R 20% Soft Term