Продукція > TDK CORPORATION > CGA2B3X7S2A152M050BB
CGA2B3X7S2A152M050BB
CGA2B3X7S2A152M050BB TDK Corporation
mlcc_automotive_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1500PF 100V X7S 0402
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 1500 pF
на замовлення 8711 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 100V X7S 0402, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 1500 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA2B3X7S2A152M050BB CGA2B3X7S2A152M050BB Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 1500PF 100V X7S 0402
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7S
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1500 pF
товару немає в наявності
CGA2B3X7S2A152M050BB CGA2B3X7S2A152M050BB Виробник : TDK lcc_automotive_midvoltage_en-355485.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1500pF 100volts X7S 20%