Продукція > TDK CORPORATION > CGA2B3X8R1H682M050BD
CGA2B3X8R1H682M050BD
CGA2B3X8R1H682M050BD TDK Corporation
mlcc_automotive_epoxy_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 6800PF 50V 0402 EPOXY
Tolerance: ±20%
Features: Epoxy Mountable, High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Capacitance: 6800 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 6800PF 50V 0402 EPOXY, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Epoxy Mountable, High Temperature, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Capacitance: 6800 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA2B3X8R1H682M050BD CGA2B3X8R1H682M050BD Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_epoxy_en.pdf Description: CAP CER 6800PF 50V 0402 EPOXY
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X8R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 6800 pF