Продукція > TDK > CGA3E2C0G1H820J080AA
CGA3E2C0G1H820J080AA
CGA3E2C0G1H820J080AA TDK
mlcc_automotive_general_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP CER 82PF 50V C0G 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 pF
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 82PF 50V C0G 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA3E2C0G1H820J080AA CGA3E2C0G1H820J080AA Виробник : TDK mlcc_automotive_general_en.pdf Description: CAP CER 82PF 50V C0G 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 82 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
CGA3E2C0G1H820J080AA CGA3E2C0G1H820J080AA Виробник : TDK lcc_automotive_general_en-843974.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 82pF 50volts C0G 5% T=0.8mm
CGA3E2C0G1H820J080AA Виробник : TDK CGA-series.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 82pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0603; 178mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 82pF
Operating voltage: 50V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±5%
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 178mm