Продукція > TDK CORPORATION > CGA3E2C0G2A181J080AD
CGA3E2C0G2A181J080AD
CGA3E2C0G2A181J080AD TDK Corporation
mlcc_automotive_epoxy_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 180PF 100V 0603 EPOXY
на замовлення 3159 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 180pF 100volts C0G 5% EPXY No solder.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA3E2C0G2A181J080AD CGA3E2C0G2A181J080AD Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_epoxy_en.pdf Description: CAP CER 180PF 100V 0603 EPOXY
товару немає в наявності
CGA3E2C0G2A181J080AD CGA3E2C0G2A181J080AD Виробник : TDK lcc_automotive_epoxy_en-520020.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 180pF 100volts C0G 5% EPXY No solder