Продукція > TDK CORPORATION > CGA3E2C0G2A391J080AD
CGA3E2C0G2A391J080AD
CGA3E2C0G2A391J080AD TDK Corporation
mlcc_automotive_epoxy_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 390PF 100V 0603 EPOXY
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: Epoxy Mountable
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 390 pF
на замовлення 2995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 390PF 100V 0603 EPOXY, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Epoxy Mountable, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 390 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA3E2C0G2A391J080AD CGA3E2C0G2A391J080AD Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_epoxy_en.pdf Description: CAP CER 390PF 100V 0603 EPOXY
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Epoxy Mountable
Voltage - Rated: 100V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 390 pF
товару немає в наявності
CGA3E2C0G2A391J080AD CGA3E2C0G2A391J080AD Виробник : TDK lcc_automotive_epoxy_en-520020.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 390pF 100volts C0G 5% EPXY No solder