Продукція > TDK CORPORATION > CGA3E2NP02A4R7C080AA
CGA3E2NP02A4R7C080AA
CGA3E2NP02A4R7C080AA TDK Corporation
print_pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 4.7PF 100V NP0 0603
Tolerance: ±0.25pF
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 4.7 pF
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7PF 100V NP0 0603, Tolerance: ±0.25pF, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 4.7 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA3E2NP02A4R7C080AA CGA3E2NP02A4R7C080AA Виробник : TDK Corporation print_pdf Description: CAP CER 4.7PF 100V NP0 0603
Tolerance: ±0.25pF
Features: High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 4.7 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
CGA3E2NP02A4R7C080AA CGA3E2NP02A4R7C080AA Виробник : TDK tdk_mlcc_automotive_hightemp_en-1207334.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7pF 100volts NP0 0.25pF