Продукція > TDK CORPORATION > CGA3E2X5R1H333M080AA
CGA3E2X5R1H333M080AA
CGA3E2X5R1H333M080AA TDK Corporation
mlcc_automotive_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.033UF 50V X5R 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.033 µF
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.033UF 50V X5R 0603, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.033 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA3E2X5R1H333M080AA CGA3E2X5R1H333M080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_general_en.pdf Description: CAP CER 0.033UF 50V X5R 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.033 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
CGA3E2X5R1H333M080AA CGA3E2X5R1H333M080AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CGA3E1X7R1C105M080AC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.033uF 50volts X5R 20%