Продукція > TDK CORPORATION > CGA3E2X7R1E154M080AD
CGA3E2X7R1E154M080AD
CGA3E2X7R1E154M080AD TDK Corporation
mlcc_automotive_epoxy_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.15UF 25V 0603 EPOXY
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Epoxy Mountable
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
на замовлення 3865 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.15UF 25V 0603 EPOXY, Tolerance: ±20%, Features: Epoxy Mountable, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA3E2X7R1E154M080AD CGA3E2X7R1E154M080AD Виробник : TDK mlcc_automotive_epoxy_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT EPXY 0603 25V 0.15uF X7R 20% AEC-Q200
CGA3E2X7R1E154M080AD CGA3E2X7R1E154M080AD Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_epoxy_en.pdf Description: CAP CER 0.15UF 25V 0603 EPOXY
Tolerance: ±20%
Features: Epoxy Mountable
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
товару немає в наявності
CGA3E2X7R1E154M080AD Виробник : TDK mlcc_automotive_epoxy_en.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 150nF; 25V; X7R; ±20%; SMD; 0603; 178mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.15µF
Operating voltage: 25V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Operating temperature: -55...125°C
Kind of capacitor: MLCC
Roll diameter max.: 178mm