Продукція > TDK CORPORATION > CGA3E2X8R1E683K080AD
CGA3E2X8R1E683K080AD
CGA3E2X8R1E683K080AD TDK Corporation
mlcc_automotive_epoxy_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.068UF 25V X8R 0603
на замовлення 3850 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.068uF 25volts X8R 10% EPXY No solder.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA3E2X8R1E683K080AD CGA3E2X8R1E683K080AD Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_epoxy_en.pdf Description: CAP CER 0.068UF 25V X8R 0603
на замовлення 20 шт:
CGA3E2X8R1E683K080AD CGA3E2X8R1E683K080AD Виробник : TDK lcc_automotive_epoxy_en-520020.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.068uF 25volts X8R 10% EPXY No solder