Продукція > TDK CORPORATION > CGA3E2X8R1H153M080AD
CGA3E2X8R1H153M080AD
CGA3E2X8R1H153M080AD TDK Corporation
mlcc_automotive_epoxy_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.015UF 50V X8R 0603
на замовлення 24 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.015uF 50volts X8R 20% EPXY No solder.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA3E2X8R1H153M080AD CGA3E2X8R1H153M080AD Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_epoxy_en.pdf Description: CAP CER 0.015UF 50V X8R 0603
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CGA3E2X8R1H153M080AD CGA3E2X8R1H153M080AD Виробник : TDK lcc_automotive_epoxy_en-520020.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.015uF 50volts X8R 20% EPXY No solder