Продукція > TDK CORPORATION > CGA3E2X8R1H332K080AD
CGA3E2X8R1H332K080AD
CGA3E2X8R1H332K080AD TDK Corporation
mlcc_automotive_epoxy_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3300PF 50V 0603 EPOXY
Tolerance: ±10%
Features: Epoxy Mountable, High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 3300 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 50V 0603 EPOXY, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Epoxy Mountable, High Temperature, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 3300 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA3E2X8R1H332K080AD CGA3E2X8R1H332K080AD Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_epoxy_en.pdf Description: CAP CER 3300PF 50V 0603 EPOXY
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X8R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 3300 pF
товару немає в наявності
CGA3E2X8R1H332K080AD CGA3E2X8R1H332K080AD Виробник : TDK lcc_automotive_epoxy_en-520020.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3300pF 50volts X8R 10% EPXY No solder